seo
seo

بهبود رتبه سایت با تبلیغات (پاپ آپ) و لینک سازی (رپورتاژ آگهی)

سرفصل های این مقاله

احتمالا شما هم صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید که می خواهید موفقیت خود را دو چندان کنید اما این نیاز به دیده شدن بیشتر شما در سطح اینترنت دارد برای دیده شدن بیشتر چند راه وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها سئو سایت برای موتور های جستجو می باشد.

البته باید دقت کرد که بهترین را نیز همین سئو می باشد چرا که می تواند به صورت کاملا هدفمند مشتری را به وبسایت شما هدایت کند برای سئو سایت مقالات زیادی در سطح نت وجود دارد اما ما فقط در مورد لینک سازی خارجی صحبت خواهیم کرد در ادامه با ما همراه باشید.

اما را ه دیگری که اینجا به آن خواهیم پرداخت تبلیغات است تبلیغات انواع مختلفی دارد حتی رپورتاژ آگهی نیز که عمدتا برای بک لینک سازی استفاده می شود تبلیغی خوب برای جذب مشتری می باشد ما باز هم فقط در رابطه با تبلیغات پاپ آپ و آی فریم صحبت خواهیم کرد.

لینک سازی خارجی

لینک سازی خارجی به روش های مختلفی انجام می شود مانند خریدن بک لینک یا رپورتاژ آگهی یا اگر بخواهید به صورت رایگان بک لینک دریافت کنید می توانید با فعالیت در فروم ها ، ثبت نظر در سایت ها برای خود لینک ایجاد کنید.

لینک سازی رایگان:

گرفتن بک لینک رایگان مزایا و معایبی دارد مثلا این لینک ها از لحاظ ثبات حضور در سایتی که لینک در آن ایجاد شده قابل قبول نیستند و حتی امکان حذف آنها وجود دارد و همچنین نوفالو هستند که تقریبا بی تاثیر در سئو می باشند.

خرید بک لینک برای ایجاد لینک خارجی

بک لینک را ه نسبتا خوبی است اما اگر در خرید زیاده روی شود و یا فاصله ایجاد بک لینک ها حفظ نشود امکان جریمه گوگل وجود خواهد داشت فراموش نکنید که ما لینک سازی خارجی را برای گوگل و سایر موتور های جستجو انجام می دهیم و باید دقت کنیم این کار خلاف قوانین این سایت ها نباشد .

البته این راه مزایای زیادی دارد که از آن جمله میتوان به بهبود سریع رتبه در گوگل، بهبود اتوریتی ، ایجاد لینک فالو و … اشاره کرد

معایب این نوع ایجاد بک لینک نیز این است که بک لینک ها دائمی نستند و باید ماهیانه مبلغی برای پایداری آن پرداخت کرد و همچنین اشتباه و زیاده روی در ایجاد باعث تاثیر منفی خواهد شد.

خرید رپورتاژ آگهی بهترین را برای ایجاد بک لینک

خب در این مدل تبلیغات که به رپورتاژ آگهی نام گذاری شده است بهترین نوع لینک سازی میباشد و حتی به عنوان یک تبلیغ مستقل عمل خواهد کرد ایجاد بک لینک از این راه از دیدگاه گوگل طبیعی به نظر میرسد و برای سئو بسیار مفید است البته همان طور که قبلا نیز عرض کردیم باید در ایجاد دقت کرد و با فاصله خرید.

این تبلیغات مزایای زیادی دارد که یکی از مهم ترین آنها دائمی بودن تبلیغ می باشد.

اما پیشنها ویژه ما:

اگر به تبلیغات از این دست یا ایجاد لینک از طریق رپورتاژ یا خرید بک لینک نیاز داشتید حتما به پاپ لوکس سر بزنید…

اگر از مقاله بالا لذت بردید، پس به مطالب زیر هم سر بزنید:

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *